Uściski dla Nauczycieli i Kolorowych Artystów z Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Kobielniku oraz Szkoły Podstawowej Nr 2 w Myślenicach

Drodzy Nauczyciele i Kolorowi Artyści z Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobielniku oraz Szkoła Podstawowa Nr 2 w Myślenicach! 📚🎨

Chcieliśmy Wam wysłać ogromne uściski serca za Waszą wyjątkową inicjatywę! Wasze pomysłowe dusze stworzyły niezwykłe kartki świąteczne, które trafiły prosto do małych rączek w szpitalu w Krakowie, dodając im uśmiech i ciepło w ten magiczny czas.

Wasza tradycja rocznych działań to prawdziwa uczta dla serc – pełna dobroci i gotowości dzielenia się miłością z tymi, którzy jej najbardziej potrzebują. Wasze ręcznie robione dzieła sztuki nie tylko zachwycają oko, ale przede wszystkim są małymi cudami, które sprawiają, że Święta Bożego Narodzenia nabierają wyjątkowego blasku.

Wasze życzenia zdrowia są niczym czary, które z pewnością przyniosą uśmiech i siłę. Dziękujemy za Wasze serce, za kreatywność i za poświęcony czas. Jesteście prawdziwą inspiracją dla nas wszystkich, a Wasza dobroć rozbrzmiewa szerokim echem, dodając magii tym Świętom.