Imprezy okolicznościowe

Zajmujemy się profesjonalną organizacją wydarzeń okolicznościowych takich jak Dzień Dziecka, urodziny, zabawy wielkanocne i mikołajkowe, bale karnawałowe, Walentynki, imprezy halloweenowe, andrzejkowe, a także zapewniamy rozrywkę podczas uroczystości weselnych lub komunijnych.

Specjalizujemy się w imprezach tematycznych: pirackich, indiańskich, rycerskich, kosmicznych, baśniowych - w zależności od konwencji imprezy.

W programie

Bale dziecięce

Czyli szalona zabawa w parach, kółkach, wężach i korowodach. Konferansjerzy animują dzieci do wspólnej zabawy w rytm naszych autorskich przebojów oraz międzypokoleniowych szlagierów. Nie zabraknie konkursów tanecznych i zaskakujących zabaw ruchowych.

Gry terenowe

Tematyczna zabawa pełna przygód. Dzieci rozwiązują przygotowane zadania, podążają po śladach, czytają mapy i zdobywają wskazówki od napotkanych postaci. Wspólna wyprawa integruje grupę i dostarcza mnóstwa emocji.

Konkurencje sportowe

Szczypta współzawodnictwa i dużo śmiechu. Proponujemy wyścigi na wieloosobowych, kolorowych nartach, przeciąganie liny, konkurs kręcenia hula-hopem, rzuty piłeczkami do celu, wyścigi w workach i wiele innych.

Zabawy integracyjne

Świetny sposób na bliższe zapoznanie się uczestników. Animatorzy proponują zestaw sprawdzonych i lubianych zabaw, podczas których dzieci zapamiętują swoje imiona, wcielają się w różne postaci, budują wspólne konstrukcje lub wymyślają i przedstawiają krótkie historie.

Chusta animacyjna

Barwna atrakcja każdej imprezy. Umożliwia przeprowadzenie ciekawych zabaw zarówno dynamicznych, jak i relaksacyjnych, rozwija wyobraźnię i ćwiczy refleks.

Malowanie buzi

Nieprzemijający hit dziecięcych imprez. Wyczarowujemy na twarzach dzieci wizerunki ulubionych bohaterów, zwierzątek, kwiatów i wszystkiego, co przyjdzie młodym uczestnikom do głowy.