W marcu mieliśmy niesamowitą przyjemność odwiedzić wiele placówek opiekuńczych i szpitali w Tarnowie, Rzeszowie, Krośnie, Kielcach, Gliwicach, Bytomiu, Zabrzu, Bielsku-Białej, Katowicach, Rybniku gdzie graliśmy nasz wiosenny spektakl dla dzieci, którego bohaterami były łąkowe owady. To była naprawdę wspaniała trasa, pełna emocji, radości i uśmiechu na twarzach naszych małych widzów.

Byliśmy w stanie dotrzeć do wielu dzieci, które potrzebują naszej uwagi i wsparcia i obdarować je upominkami. Zawsze jesteśmy szczęśliwi, gdy możemy przynieść uśmiech na twarze dzieci i sprawić, że chociaż na chwilę zapomną o swoich problemach.

 Nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tych celów bez hojności naszych sponsorów. Chcielibyśmy serdecznie podziękować tym, którzy pomogli nam zorganizować tę trasę i zapewnić dzieciom fantastyczne przeżycia. Bez Was nie byłoby tego. Dziękujemy.

Za piękne zdjęcia dziękujemy firmie Star Gres Sp. zo.o. z Końskich.

1V5A0004

1V5A0008

 

Zrealizowaliśmy krótki filmik z minionych mikołajek, w ramach wspomnień oraz świadomości jak te nasze wizyty wyglądają. Dla nas to bardzo wzruszający czas i spotkania, pełne ciepła, bliskości i uśmiechu. Dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom, Sponsorom za współtworzenie dobra i radości. Razem możemy więcej!

Dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym sponsorom i darczyńcom, dzięki wam nasz Mikołaj mógł trafić do 18 placówek (szpitale, placówki opiekuńczo-wychowawcze czy ośrodki dla osób z niepełnosprawnością) i zostawić 886 paczki, porozmawiać indywidualnie z każdym dzieckiem. Było mnóstwo emocji i wzruszeń. To pierwszy rok od 3 lat, gdzie udało nam się zagrać wszystkie spektakle wewnątrz i być blisko dzieci, nie tylko przez okno. To wyjątkowy czas. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni!

DSC07541

Jak co roku do paczek mikołajowych trafiają kartki własnoręcznie zrobione przez dzieci dla dzieci w szpitalu z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. W tym roku zaangażowała się szkoła Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobielniku. Bardzo dziękujemy młodym uczniom!

Firma Transfer Multisort Elektronik z Łodzi dołączyła do nas w tym roku sponsorując wydarzenia dla małych pacjentów z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za zaufanie i za zaangażowanie w nasze lokalne projekty. Razem możemy więcej! Bo łączy nas dobro!

Czytaj więcej...

W odległej krainie Tamaru, gdzie zakwita Kwiat Paproci, w maleńkiej wiosce mieszka chłopiec o imieniu Soso. Potrzebuje ciągłych przygód. Jego wioska to dla niego stanowczo za mało. Bardzo chciałby ruszyć w świat, żeby poznać, co oznacza prawdziwe życie, pełne wyzwań i niebezpieczeństwa. Jego towarzyszem zabaw jest prześmieszny tygrysek Nino. Razem zawsze wplątują się w tarapaty. Życie w wiosce toczy się miło i spokojnie. Całym plemieniem opiekuje się bardzo stara i mądra prababcia Panopa.

Czytaj więcej...

Dzięki Miejskiej bibliotece w Żorach wzięliśmy udział w VIII Nocy Bibliotek z naszym onirycznym spektaklem "Historia zaginionego snu". Dzieci i dorośli bawili się przednio, a my byliśmy pod wrażeniem z jakim rozmachem było zorganizowane to wydarzenie, ile aktywności i atrakcji. Na nasz spektakl brakło już miejsc. Oby więcej takich projektów.

Czytaj więcej...

Nie, wakacje to nie sezon ogórkowy. Pilnie odwiedzamy małych pacjentów na oddziałach lub przed oknami, aby nieść im rozrywkę. W wakacje w szpitalach dzieci dużo bardziej nudzą się, gdyż nie działa szkoła przyszpitalna, ani zajęcia świetlicowe. Dlatego nasze spektakle urozmaicają szpitalną codzienność.

Czytaj więcej...

Zakończyliśmy trasę związaną z Dniem Dziecka oraz realizację filmu "Opiekun". To był dla nas bardzo wymagający i intensywny czas. Stanęliśmy na głowie by móc sprostać temu zadaniu. Odwiedziliśmy 13 szpitali, w tym około 600 małych pacjentów miało szansę obejrzeć spektakl i otrzymać upominki. Nie zawiedli nas nasi Darczyńcy oraz Sponsorzy bez których nie mielibyśmy szansy robić tego co robimy. To dzięki Wam wszystkim dajemy radość tym, którzy tego bardzo potrzebują! Jesteście naszymi Supermenami, niech moc będzie z Wami!

Czytaj więcej...

Przez dwa tygodnie  Pani Dyrektor jako kierownik produkcji filmu i nasz aktor byli na planie filmu fabularnego pt: "Opiekun".  Pan Sebastian zagrał w nim może nie duży, ale znaczący epizod. Ważne, aby każdą nawet najmniejszą rolę zagrać dobrze. Pod koniec roku będziecie mogli podziwiać efekty pracy w kinie.

Czytaj więcej...

Dziękujemy Wam za sponsorowanie naszego projektu z okazji Dnia Dziecka.

Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. (TME) to jeden z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.

Czytaj więcej...

W kwietniu odbyła się premiera naszego nowego spektaklu pt: "W krainie Haftinaków". Historia toczy się w maleńkiej wiosce, a jego bohaterem jest Soso, który po różnych perypetiach odkrywa jak ważne jest własne plemię i jaką siłę ma kooperacja. W spektaklu jest dużo śpiewu, tańca i radości. Nasi pierwsi widzowie byli bardzo zachwyceni.

Czytaj więcej...

Z powodu covida przez ostatnie 2 lata mieliśmy możliwość występowania wyłącznie pod szpitalem, często pomiędzy samochodami, bez kontaktu z dziećmi. Nie wiedzieliśmy czy maluchy w ogóle nas oglądają.

Czytaj więcej...

Zbliża się wiosna radosna, a my budzimy się z zimowego snu. Prezentujemy nasze spektakle również w domach kultury i innych imprezach okolicznościowych. Możecie zapraszać nas na liczne wydarzenia, nie będziecie żałować.

Czytaj więcej...