Zakończyliśmy trasę związaną z Dniem Dziecka oraz realizację filmu "Opiekun". To był dla nas bardzo wymagający i intensywny czas. Stanęliśmy na głowie by móc sprostać temu zadaniu. Odwiedziliśmy 13 szpitali, w tym około 600 małych pacjentów miało szansę obejrzeć spektakl i otrzymać upominki. Nie zawiedli nas nasi Darczyńcy oraz Sponsorzy bez których nie mielibyśmy szansy robić tego co robimy. To dzięki Wam wszystkim dajemy radość tym, którzy tego bardzo potrzebują! Jesteście naszymi Supermenami, niech moc będzie z Wami!

Czytaj więcej...

Przez dwa tygodnie  Pani Dyrektor jako kierownik produkcji filmu i nasz aktor byli na planie filmu fabularnego pt: "Opiekun".  Pan Sebastian zagrał w nim może nie duży, ale znaczący epizod. Ważne, aby każdą nawet najmniejszą rolę zagrać dobrze. Pod koniec roku będziecie mogli podziwiać efekty pracy w kinie.

Czytaj więcej...

Dziękujemy Wam za wsparcie naszego projektu z okazji Dnia Dziecka.

Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. (TME) to jeden z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.

Czytaj więcej...

W kwietniu odbyła się premiera naszego nowego spektaklu pt: "W krainie Haftinaków". Historia toczy się w maleńkiej wiosce, a jego bohaterem jest Soso, który po różnych perypetiach odkrywa jak ważne jest własne plemię i jaką siłę ma kooperacja. W spektaklu jest dużo śpiewu, tańca i radości. Nasi pierwsi widzowie byli bardzo zachwyceni.

Czytaj więcej...

Z powodu covida przez ostatnie 2 lata mieliśmy możliwość występowania wyłącznie pod szpitalem, często pomiędzy samochodami, bez kontaktu z dziećmi. Nie wiedzieliśmy czy maluchy w ogóle nas oglądają.

Czytaj więcej...

Zbliża się wiosna radosna, a my budzimy się z zimowego snu. Prezentujemy nasze spektakle również w domach kultury i innych imprezach okolicznościowych. Możecie zapraszać nas na liczne wydarzenia, nie będziecie żałować.

Czytaj więcej...

Czy wysyłacie jeszcze kartki świąteczne do bliskich? To piękny zwyczaj. Dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 napisały życzenia dla dzieci ze szpitala w Poznaniu. Są w każdej paczce, którą wręczy nasz Mikołaj.

Czytaj więcej...

Jak co roku angażujemy dzieci do robienia kartek dla swoich chorych kolegów i koleżanek w szpitalu. W tym roku kartki dla dzieci do szpitala w Krakowie wykreowały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Myślenicach. Bardzo dziękujemy za udział w akcji.

Czytaj więcej...

Czy wiecie jak działa fabryka Mikołaja? Jest tam elfów cała zgraja,
która ciężko pracuje,wszystkie paczuszki pakuje. Wkłada, składa,
zawiązuje, potem do sań Mikołaja ładuje, przywiązuje, by Mikołaj na czas
mógł przybyć z prezentami do Was.

Czytaj więcej...

Zwróciliście uwagę, że w tym roku Mikołaj miał bawełniane torby zamiast worków foliowych? To wszystko dzięki naszemu sponsorowi - firmie Tamtron, która bierze udział w projekcie ekologicznie znaczy logicznie. Wyszliśmy na przeciw i w tym roku w części szpitali podarowaliśmy prezenty w torbach wielokrotnego użytku. Mikołajowi spodobał się nowy designe i marzy, by w przyszłym roku powiększyć liczbę paczek w ekologicznym wydaniu. Może uda nam się folię wyeliminować całkowicie?

Ho, ho, ho słyszymy z oddali, a to Pan Mikołaj przybył do szpitali. Z radością rozdaje prezenty, a wszyscy wokół są bardzo uśmiechnięci.  Ciepło i miłość promienieje, niech tak się na świecie dzieje.

Jesteśmy bardzo poruszeni dzisiejszą wiadomości od Pani Wiktorii, która napisała na fb, że "bardzo dziękujemy za wspaniałego mikołaja dla naszych dzieci w szpitalu". Takie chwile sprawiają, że nie chcemy przestawać tego robić, a nasza praca jest najpiękniejszą pracą na świecie.

Czytaj więcej...

Bardzo dziękujemy Wydawnictwu Natuli - Dzieci są ważne, za przekazanie książeczek "Łobuz", które trafiły do paczek mikołajowych i innych zabawek, które urozmaicą świetlice szpitalne.

Jeśli nie zetknęliście z ich poradnikami i książkami szybko naprawcie ten błąd. Z zaufaniem polecamy również jako rodzice, to wyjątkowe wydawnictwo, które zmienia myślenie o dzieciach, rodzinie i bliskości.

Czytaj więcej...

Czy wróżyliście sobie i bliskim na andrzejki? Nasi aktorzy przybyli do szpitali w Nowym Sączu i Tarnowie by wręczyć paczki małym pacjentom z okazji andrzejek, w których były min. krówki z wróżbami. Jesteśmy bardzo ciekawi co wylosowały dzieci. Ja miałam wróżbę "otrzymasz telefon niespodziankę". I otrzymałam, gdyż nasi sponsorzy zadzwonili z dobrą nowiną "pomożemy, jesteśmy z Wami". Dzięki nim wróżka Ola i kolorowy ptak mogli chodzić pod oknami i rozbawiać dzieci, gdyż obostrzenia covidowe powstrzymały  kontakt bezpośredni.

Czytaj więcej...

U nas krasnali cała zgraja, szykuje się już do mikołaja. Pracują dniami i nocami, by zdążyć na czas z prezentami. W tym roku, prawie do wszystkich paczek trafią książeczki pt:"Łobuz" od Wydawnictwa Natuli - dzieci są ważne. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni, za przekazanie nam 500szt książek, którymi będziemy mogli obdarować dzieci w szpitalach i w domach dziecka, które odwiedzimy w okresie mikołajowo - świątecznym.