Z ogromnym ciepłem i wdzięcznością chcielibyśmy wyrazić nasze serdeczne podziękowania TME - Transfer Multisort Elektronik za Wasze nieocenione wsparcie naszego spektaklu w Instytucie Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. To już kolejny raz, kiedy możemy liczyć na Waszą hojność i wsparcie, i nie możemy wyrazić, jak bardzo jesteśmy z tego dumni i wdzięczni.

Czytaj więcej...

Nasza współpraca z firmą Nitro-Chem S.A. z Bydgoszczy trwa już dobrych, parę lat. Ta podróż z Wami jest niczym wybuch energii i kreatywności! Dziękujemy za wasze wsparcie, które jest pełne dynamiki, podobnie jak Wasza firma.

Nitro-Chem ma korzenie sięgające 1948 roku, a od tamtej pory kontynuuje ekspansję, rozwijając się w dynamiczną firmę przemysłową. Wasza historia to prawdziwa podróż przez czas, począwszy od produkcji trotylu, przez materiały wybuchowe, aż do wyrobów na rynek cywilny. Wasze osiągnięcia na arenie międzynarodowej są niczym implozja możliwości i przedsiębiorczości.

Chcielibyśmy wyrazić naszą głęboką wdzięczność za waszą niezastąpioną pomoc w organizacji naszych spektakli. Wasze wsparcie było jak zapłon lontu, który rozbłysnął jasnym światłem radości na twarzach dzieci w naszych placówkach.

Wszyscy wiemy, że Dzień Dziecka to czas radości, uśmiechów i nieograniczonej wyobraźni. Ale czy można uczcić tę wyjątkową okazję w jeszcze bardziej szalony sposób? Nasza zespół nie miał wątpliwości! Zorganizowaliśmy spektakle dla dzieci w licznych szpitalach największych miast Polski, aby dostarczyć niezapomnianych chwil radości. Oczywiście, nie zapomnieliśmy podziękować naszym niezastąpionym sponsorom i życzyć dzieciom wszystkiego, co najlepsze.

Czytaj więcej...

Jakiś czas temu dołączyła do grona naszych niezastąpionych sponsorów firma TME, o której już wcześniej wspominaliśmy. Cieszymy się ogromnie z ich zaangażowania i wsparcia, które umożliwiło nam wspólną organizację niezapomnianego Dnia Dziecka w łódzkim szpitalu.

Czytaj więcej...

Dzieciom w ogóle życzymy beztroskich chwil, pełnych kolorów, uśmiechów i niezapomnianych przygód. Niech każdy dzień będzie dla Was jak teatr, gdzie Wy jesteście głównymi bohaterami. Niech Wasze marzenia spełniają się, a radość towarzyszy Wam na każdym kroku. Bawcie się, śpiewajcie, tańczcie i odkrywajcie świat z radością i ciekawością. Jesteście niezwykłe istoty, pełne potencjału i wspaniałych talentów.

W marcu mieliśmy niesamowitą przyjemność odwiedzić wiele placówek opiekuńczych i szpitali w Tarnowie, Rzeszowie, Krośnie, Kielcach, Gliwicach, Bytomiu, Zabrzu, Bielsku-Białej, Katowicach, Rybniku gdzie graliśmy nasz wiosenny spektakl dla dzieci, którego bohaterami były łąkowe owady. To była naprawdę wspaniała trasa, pełna emocji, radości i uśmiechu na twarzach naszych małych widzów.

Byliśmy w stanie dotrzeć do wielu dzieci, które potrzebują naszej uwagi i wsparcia i obdarować je upominkami. Zawsze jesteśmy szczęśliwi, gdy możemy przynieść uśmiech na twarze dzieci i sprawić, że chociaż na chwilę zapomną o swoich problemach.

 Nie bylibyśmy w stanie osiągnąć tych celów bez hojności naszych sponsorów. Chcielibyśmy serdecznie podziękować tym, którzy pomogli nam zorganizować tę trasę i zapewnić dzieciom fantastyczne przeżycia. Bez Was nie byłoby tego. Dziękujemy.

Za piękne zdjęcia dziękujemy firmie Star Gres Sp. zo.o. z Końskich.

1V5A0004

1V5A0008

 

Zrealizowaliśmy krótki filmik z minionych mikołajek, w ramach wspomnień oraz świadomości jak te nasze wizyty wyglądają. Dla nas to bardzo wzruszający czas i spotkania, pełne ciepła, bliskości i uśmiechu. Dziękujemy wszystkim naszym Darczyńcom, Sponsorom za współtworzenie dobra i radości. Razem możemy więcej!

Dziękujemy wszystkim naszym wspaniałym sponsorom i darczyńcom, dzięki wam nasz Mikołaj mógł trafić do 18 placówek (szpitale, placówki opiekuńczo-wychowawcze czy ośrodki dla osób z niepełnosprawnością) i zostawić 886 paczki, porozmawiać indywidualnie z każdym dzieckiem. Było mnóstwo emocji i wzruszeń. To pierwszy rok od 3 lat, gdzie udało nam się zagrać wszystkie spektakle wewnątrz i być blisko dzieci, nie tylko przez okno. To wyjątkowy czas. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni!

DSC07541

Jak co roku do paczek mikołajowych trafiają kartki własnoręcznie zrobione przez dzieci dla dzieci w szpitalu z życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia. W tym roku zaangażowała się szkoła Szkoła Podstawowa i Przedszkole w Kobielniku. Bardzo dziękujemy młodym uczniom!

Firma Transfer Multisort Elektronik z Łodzi dołączyła do nas w tym roku sponsorując wydarzenia dla małych pacjentów z Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Jesteśmy im bardzo wdzięczni za zaufanie i za zaangażowanie w nasze lokalne projekty. Razem możemy więcej! Bo łączy nas dobro!

Czytaj więcej...

W odległej krainie Tamaru, gdzie zakwita Kwiat Paproci, w maleńkiej wiosce mieszka chłopiec o imieniu Soso. Potrzebuje ciągłych przygód. Jego wioska to dla niego stanowczo za mało. Bardzo chciałby ruszyć w świat, żeby poznać, co oznacza prawdziwe życie, pełne wyzwań i niebezpieczeństwa. Jego towarzyszem zabaw jest prześmieszny tygrysek Nino. Razem zawsze wplątują się w tarapaty. Życie w wiosce toczy się miło i spokojnie. Całym plemieniem opiekuje się bardzo stara i mądra prababcia Panopa.

Czytaj więcej...

Dzięki Miejskiej bibliotece w Żorach wzięliśmy udział w VIII Nocy Bibliotek z naszym onirycznym spektaklem "Historia zaginionego snu". Dzieci i dorośli bawili się przednio, a my byliśmy pod wrażeniem z jakim rozmachem było zorganizowane to wydarzenie, ile aktywności i atrakcji. Na nasz spektakl brakło już miejsc. Oby więcej takich projektów.

Czytaj więcej...

Nie, wakacje to nie sezon ogórkowy. Pilnie odwiedzamy małych pacjentów na oddziałach lub przed oknami, aby nieść im rozrywkę. W wakacje w szpitalach dzieci dużo bardziej nudzą się, gdyż nie działa szkoła przyszpitalna, ani zajęcia świetlicowe. Dlatego nasze spektakle urozmaicają szpitalną codzienność.

Czytaj więcej...

Zakończyliśmy trasę związaną z Dniem Dziecka oraz realizację filmu "Opiekun". To był dla nas bardzo wymagający i intensywny czas. Stanęliśmy na głowie by móc sprostać temu zadaniu. Odwiedziliśmy 13 szpitali, w tym około 600 małych pacjentów miało szansę obejrzeć spektakl i otrzymać upominki. Nie zawiedli nas nasi Darczyńcy oraz Sponsorzy bez których nie mielibyśmy szansy robić tego co robimy. To dzięki Wam wszystkim dajemy radość tym, którzy tego bardzo potrzebują! Jesteście naszymi Supermenami, niech moc będzie z Wami!

Czytaj więcej...

Przez dwa tygodnie  Pani Dyrektor jako kierownik produkcji filmu i nasz aktor byli na planie filmu fabularnego pt: "Opiekun".  Pan Sebastian zagrał w nim może nie duży, ale znaczący epizod. Ważne, aby każdą nawet najmniejszą rolę zagrać dobrze. Pod koniec roku będziecie mogli podziwiać efekty pracy w kinie.

Czytaj więcej...

Dziękujemy Wam za sponsorowanie naszego projektu z okazji Dnia Dziecka.

Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. (TME) to jeden z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej.

Czytaj więcej...