Księgarnia dla dzieci i rodziców. Kilka słów o NATULI

Bardzo dziękujemy Wydawnictwu Natuli - Dzieci są ważne, za przekazanie książeczek "Łobuz", które trafiły do paczek mikołajowych i innych zabawek, które urozmaicą świetlice szpitalne.

Jeśli nie zetknęliście z ich poradnikami i książkami szybko naprawcie ten błąd. Z zaufaniem polecamy również jako rodzice, to wyjątkowe wydawnictwo, które zmienia myślenie o dzieciach, rodzinie i bliskości.

Zapraszamy was do miejsca, które pomaga rodzicom oswoić codzienność, przełamać tabu i uwierzyć w siebie. Miejsca, które wspiera dzieci i pozwala wkraczać w niezwykły świat literatury. Poznajcie księgarnię NATULI.

Gdy rodzi się dziecko, wszystko się zmienia. Już na sali porodowej rodziców ekscytuje i przeraża odpowiedzialność za drugiego, małego człowieka. Z każdym dniem, miesiącem, rokiem rodzicielstwa to poczucie nie traci na sile. Zdobywamy nowe doświadczenia, coraz częściej sięgamy też po najcenniejsze narzędzie, w jakie wyposażyła nas natura – rodzicielską intuicję. Nadal potrzebujemy jednak wsparcia, dobrych, kojących rad popartych wynikami najnowszych badań. W księgarni NATULI, znajdziemy to, czego potrzebujemy.

Książki oparte na bliskości

Chcemy być z naszymi dziećmi blisko, wspierać je na każdym kroku, z uśmiechem rozpoczynać każdy dzień. To wspaniałe plany, które jednak nie zawsze udaje nam się zrealizować. Wraz z niezaspokojonymi potrzebami – zmęczeniem, głodem czy brakiem czasu dla siebie – do głosu dochodzą emocje, nad którymi trudno nam jest zapanować. Bardzo pomocne są wówczas poradniki, których autorzy wyjaśniają, jak rozpoznawać i nazywać emocje. Książki dla rodziców, które znajdziemy w księgarni NATULI, nie tylko pomagają oswoić uczucia, ale też czerpią pełnymi garściami z Rodzicielstwa Bliskości i Porozumienia bez Przemocy. Z tego powody docenią je wszyscy rodzice, którym zależy na niezależnym, intuicyjnym, pozbawionym rygorystycznych metod rodzicielstwie.

Przewodniki, które przywracają rodzicom wiarę w ich kompetencje

Najlepszym przykładem wspierających rodziców przewodników jest Seria Rodzicielska. To kilkanaście bestsellerowych książek opublikowanych przez wydawnictwo NATULI dzieci są ważne. Wielu rodziców decyduje się na pierwsze zakupy jeszcze przed urodzeniem dziecka, by świadomie przygotować się do porodu naturalnego, cesarskiego cięcia, karmienia piersią czy chustonoszenia. Rodzice, którzy chcą z kolei jak najlepiej wspierać rozwijające się dziecko, często sięgają po książki związane z komunikacją w rodzinie czy emocjami.

Książki dla dzieci, które rozprawiają się z mitami dotyczącymi dzieciństwa

W ofercie księgarni NATULI znajdziemy mnóstwo książek zarówno dla najmłodszych dzieci, jak i młodzieży. Na ich czele znajdują się Niegrzeczne Książeczki – wartościowa i pięknie zilustrowana seria dla przedszkolaków (i nie tylko!). Każda wchodząca w jej skład książka ukazuje, że dzieci nie muszą zachowywać się tak, jak oczekują tego od nich dorośli. Wszystkie opowieści rozbudzają ciekawość świata i udowadniają, że czytanie może być przyjemnym, relaksującym sposobem spędzania wolnego czasu.

IMG 20211208 120425

IMG 20211207 142957