Imprezy integracyjne

Zgrany zespół stanowi największy kapitał firmy.

Impreza integracyjna to świetny sposób na zredukowanie codziennego stresu, ale nie tylko – będąc formą nagrody za wysiłek włożony w pracę, motywuje pracowników do dalszego działania, zaś odpowiednio zorganizowane atrakcje wspierają budowanie silnego, wspierającego się zespołu. Eventy tego typu można wykorzystać też jako ciekawy wstęp lub podsumowanie szkoleń.

W naszych propozycjach stawiamy na działania artystyczne. Dlaczego? Ponieważ wiemy, że aktywna obecność w stwarzaniu sztuki wyzwala kreatywność, dodaje skrzydeł i pomaga pozbyć się blokad. Twórcze współdziałanie pozwala odnaleźć nowe spojrzenie na grupę i swoje w niej miejsce oraz pogłębia identyfikację z firmą i zespołem.

Oto kilka propozycji:

Spektakl teatralny

Prawdziwie interdyscyplinarne wyzwanie. Pracownicy podzieleni na zespoły przygotowują wspólne dzieło sceniczne pod opieką instruktorów. Podczas, gdy jedna sekcja opanowuje z reżyserem techniki aktorskie, druga uczy się grać na instrumentach perkusyjnych, trzecia zgłębia tajemnice scenografii teatralnej, czwarta ćwiczy układ taneczny. Z tak wybuchowej mieszanki powstaje niepowtarzalna, energetyczna inscenizacja.

Warsztaty bębniarskie

Niezwykle efektowne warsztaty nauki gry na instrumentach perkusyjnych takich jak dun-duny, djemba, grzechotki, kabazy, tamburyna itp., prowadzone przez najlepszego perkusjonistę w Polsce, Dominika Muszyńskiego.

Podzieleni na sekcje uczestnicy poznają instrumenty, uczą się prostych rytmów (m.in. z rejonu Afryki, Kuby) oraz sygnałów dawanych przez dyrygenta. Efektem i zwieńczeniem wspólnej pracy jest wspólny koncert – swoiste, niezwykle efektowne show.

Śpiew

Warsztaty głosowe dla każdego. Instruktorka prowadzi grupę i zaznajamia kursantów ze znaczeniem słów, melodii oraz zawołania i odpowiedzi, uczy emisji i techniki śpiewu. Na koniec cała grupa prezentuje swoje umiejętności podczas koncertu. Do wyboru śpiew afrykański i folkowy.

Taniec

Instruktor wprowadza uczniów w arkana techniki tańca, uczy podstawowych figur i proponuje prosty układ choreograficzny, który uczestnicy z pewnością opanują i będą mogli zaprezentować przed publicznością. Do wyboru tańce afrykańskie, kubańskie, bollywood, taniec brzucha oraz polskie tańce ludowe.