Atrakcje

Malowanie henną

Ozdabianie henną ciała to tradycja sięgająca starożytnego Egiptu. Nasze artystki malują na dłoniach i stopach klasyczne wzory indyjskie i arabskie, a także wykonują kompozycje własne lub według życzenia klienta. Do malowania używana jest wyłącznie oryginalna, brązowa henna.

Pokazy taneczne

Sprawdzą się zarówno jako przerywnik jak i samodzielna atrakcja. Proponujemy pokazy tańca latynoskiego, bollywood, belly dance oraz karnawałowe show. Pokazom może towarzyszyć krótka nauka tańca na wesoło.

Malowanie piaskiem

To zadziwiające, jak wiele historii można opowiedzieć za pomocą tafli szkła i piasku – czyli wykonując piaskową animację. Oferujemy wszystkie niezbędne urządzenia, a także naszych profesjonalistów do nauki tej czarującej oko sztuki.

Magik

Profesjonalny pokaz sztuki iluzji uatrakcyjni każde wydarzenie. W repertuarze magika znajdują się zarówno klasyczne, jak i autorskie triki – a wszystkie zadziwią zarówno dzieci jak i dorosłych.

Wielka maskotka ptaka

Kolorowa, przechadzająca się maskotka z pewnością nie zniknie w tłumie. To oryginalny sposób na rozdanie ulotek lub gadżetów wśród gości. To atrakcja bardzo lubiana przez dzieci – mogą się z nią sfotografować, zamienić kilka słów, dostać drobne podarki.