Sztuka ulicy

Sztuka ulicy

Jak sprawić, by organizowane wydarzenie wyróżniało się wśród innych? Pomoże w tym wyjątkowa oprawa, jaką zapewniają współpracujący z nami artyści uliczni. Ich kuglarski kunszt i barwne kostiumy przyciągają widownię jak magnes.

Szczudlarze

Uświetniają imprezę rozdając gadżety reklamowe, balony, ulotki, słodycze. Mogą przeprowadzić animacje, kręcić figury z balonów lub puszczać olbrzymie bańki

Fireshow

Piękny i ekspresyjny pokaz tańca z ogniem. Wykonywany przy nastrojowej muzyce z nagłośnienia lub z muzykami grającymi na żywo na djembach i dunach.

Bodypainting i widowiska UV

Performerzy

Rozruszają każde towarzystwo. Gorąco polecamy jedną z najciekawszych osobowości scenicznych – Rafała Śpiewaka, znanego szerzej jako Diabeł z Krakowa. Jego zabawne zaczepki i cięte riposty nie pozostawią gości obojętnymi. Przybiera wiele twarzy – może wcielić się w Szalonego Kapelusznika, kapitana Jacka Sparrow’a czy też Conchitę Wurst.

Mimowie

Artyści znani z występów na krakowskim Rynku wykonują pokazy mimiczne i spektakle tematyczne. Oryginalne stroje w wybranej przez Państwa stylistyce podkreślą wyjątkowość każdej okazji. Mimowie mogą również rozdawać gadżety firmowe.

Żonglerzy

Nasi kuglarze proponują żonglerkę klasyczną, kontaktową lub połączoną z fireshow. W cenie możliwość zorganizowania warsztatów dla dzieci.

Monocykliści w stylowych kostiumach

Tworzą dystyngowany korowód, każdemu wydarzeniu dodadzą eleganckiego sznytu.

Karykaturzyści

Tworzą karykatury na miejscu - każdy ucieszy się ze swojego skrzywionego portretu.

Żywe rzeźby

Ucharakteryzowani artyści zastygają upozowani w kompozycję rzeźbiarską.

Klauni

Klasyka imprez dziecięcych. Klauni zagadują, wykonują zabawne sztuczki, malują dziecięce twarze itp.