Dzień Teatru

Dzień Teatru to niezwykłe święto, które celebruje sztukę, emocje i magiczny świat, który tworzymy razem na scenie. Dla nas, Teatru Za Jeden, to także czas refleksji nad tym, jak wiele radości, wzruszeń i inspiracji możemy przekazać poprzez nasze przedstawienia dla najmłodszych.
W dzisiejszym dniu chcemy podziękować Wam, drodzy Widzowie, za to, że jesteście z nami na każdym kroku tej teatralnej podróży. Wasze uśmiechy, oklaski i wiara w siłę sztuki sprawiają, że nasza praca nabiera jeszcze większego znaczenia.

Teatr to nie tylko miejsce, gdzie aktorzy występują na scenie. To przestrzeń, która łączy ludzi, buduje więzi i pozwala nam zanurzyć się w fantastycznych światach wyobraźni. Dziękujemy, że jesteście częścią naszej teatralnej rodziny.

Z okazji Dnia Teatru obiecujemy Wam jeszcze więcej niezapomnianych chwil, bajkowych przygód i nauki poprzez sztukę. Bądźcie z nami, bo dla Waszej radości i uśmiechu staramy się dawać z siebie wszystko!

Dziękujemy, że jesteście z nami, dziękujemy naszym niezwykłym Sponsorom, Darczyńcom, że wspieracie nas, wspieracie sztukę dla dzieci i dzięki temu wspieracie dobro!
foto. spektakl w CKiS Skawina autorstwa Jarosława Karasińskiego. Dziękujemy!